Sponkovačky

Sponkovačky Vám mohou přinést obrovskou výhodu oproti práci s běžným kladivem a to takovou, že budete mít druhou ruku volnou. Další výhodou je, že jsou rychlé a pohodlné. Spolehlivě Vám nahradí kladivo nebo šroubovák tam, kde právě zrovna potřebujete, což je velice praktické. Sponkovačky klidně můžete využít pro dekorační účely nebo i větší renovaci, záleží vše pouze na Vás. Za pomoci sponkovačky lehce ke dřevu připevníte látku i karton. Díky ergonomické rukojeti Vám práce půjde rychle a hladce od ruky, ušetří Váš drahocenný čas. Můžete si být jisti, že z finálního výsledku budete nadšeni. V naší široké nabídce už jsou pro Vás připraveny sponkovačky od spolehlivých výrobců, ke kterým patří Aircraft, Bosch nebo Makita.  

Sponkovačka jako náhrada za kladivo i šroubovák

Sponkovačka patří k jednomu z nejmenšího elektrické nářadí a přitom hravě zvládne zastat práci za další dva pomocníky. Tím, že je malá se Vám pohodlně drží a narozdíl od práce s kladivem máte druhou ruku volnou. Sponkovačky jsou častým pomocníkem čalouníků, kteří připevňují látku k nábytku a tzv. ho potahují. Jsou rychlé a přesné a manipulaci s nimi zvládne i žena.

Sponkovačky Makita

Sponkovačky Makita mají ergonomický tvar pro bezpečnou a pohodlnou práci. Pochlubit se můžou jednoduchým naplněním zásobníku i nastavením hloubky. Navíc mají některé modely integrovaný vstupní filtr, který zabraňuje prachu a nečistotám. Vy se díky těmto přednostem můžete těšit ze skvělého výsledku.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 272 Kč
Naše cena:
1 017 Kč
Výkonná sponkovačka - hřebíkovačka, určená k nastřelování spon a hřebíků…
2.
Běžná cena:
3 279 Kč
Naše cena:
2 510 Kč
3.
Běžná cena:
1 869 Kč
Naše cena:
1 402 Kč
TRE550 HD elektrická sponkovací pistole Vlastnosti a výhody Dlouhá…
Značka
Cena
-
Zobrazeno 4 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 680 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Pá 7:00 - 16:00
Nákup na splátky splatky essox