Sekera štípací X17 - M Fiskars

Elektrické nůžky na plech

Pokud potřebujete v dílně či jinde nastříhat plechy či je jinak zpracovat, k tomu potřebujete speciální nůžky na plech. S těmito nůžkami můžete provádět do jisté míry i střihy v křivkách. V naší nabídce v této kategorii si můžete všimnout také prostřihovačů plechu, které jsou vhodné pro vnitřní vystřihování, práce s nimi je opravdu velmi snadná podle nárysu a šablony. Nástroje mají velice výkonný motor, nejvyšší řeznou rychlost při malém přítlaku a dlouhou živnost. Nůžky na plech jsou zaopatřeny bezpečnostními prvky, jako je např. bezpečnostní snímač nebo zakrytovaný posuvný vypínač, který máte hned po ruce. Nůžky na plech mají robustnější provedení, které Vám zaručí trvalé používání a velmi kvalitní funkce, které zaručí Vaši spokojenost. Můžete se spolehnout na opravdovou kvalitu, kterou Vám přináší světově známí výrobci Bosch, Makita nebo Narex.

Přesná řeznost

Nůžky na plech patří k nejmenším elektrickým nástrojům ve své třídě. Jsou velice kompaktní a pohodlně se drží. Vy se pak můžete v klidu soustředit pouze na výsledek Vaší práce. Nůžky se pyšní přesnou řezností a hlavně bezpečnostními prvky. Pokud chcete pracovat s plechem a nevíte jak. Nůžky na plech budou tím nejlepším řeešením.

Prostřihovače na plech

Prostřihovače jsou speciální nůžky na plech, které jsou vhodné pro vnitřní vystřihování. Snadno takovou práci zvládnete pomocí šablony nebo nákresu. Řezy jsou pak přesně a výsledek fantastický.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
12 365 Kč
Naše cena:
8 880 Kč
Nůžky na plech Bosch GNA 75-16 Professionall 0 601 529 400 Razník a…
2.
Běžná cena:
9 997 Kč
Naše cena:
7 610 Kč
Nůžky na plech Makita JS1000 1mm 380W   Silný motor 380…
3.
Běžná cena:
9 697 Kč
Naše cena:
7 380 Kč
Silný motor 380 W kompaktní stroj s nízkou hmotností …
Značka
Cena
-
Zobrazeno 14 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox