Laserový měřič vzdálenosti a sklonu Bosch GLM 500 Professional 0

Rázové utahováky

Mezi nejdůležitější funkce rázových utahováků patří pravý a levý chod pro utahování a polohování a dále řídící elektronika. Můžete se spolehnout, že Vám zaručí práci s co největší přesností a to díky předvolbě otáček. Rázové utahováky se nejvíce hodí pro montáž kol u osobních automobilů, při stavbě lešení, v dílně, ale i v servisech a při šroubování do betonu či dřeva. Rázové utahováky se silnějším výkonem se nejčastěji používají pro montáž kol u nákladních aut, u těžkých ocelových konstrukcí nebo při stavbě strojů a potrubí. Díky optimální rukojeti s měkkou tlumící vložkou bude pro Vás manipulace s nimi velmi pohoodlná.

Rázové utahováky Bosch

Rázové utahováky Bosch využijete jak v profesionální, tak hobby dílně. Mají rukojeť Softgrip pro pohodlnou a manipulaci. Rukojeť Softgrip má měkkou tlumící vložku, díky které budete mít při práci ještě větší komfort. Hlavními funkcemi jsou pravý a levý chod a řídící elektronika.

Rázové utahováky Makita

Rázové utahováky Makita mají oproti značce Bosch trochu odlišné funkce. Některé modely mají motorovou brzdu a velkou větrací štěrbinu k chlazení motoru. Jsou lehké a dobře ovladatelné. Jejich předností je velký utahovací moment a nový elektronický vypínač.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
7 490 Kč
Naše cena:
4 950 Kč
Rázový utahovák Makita TW0200 200Nm   Rázových utahovák…
2.
Běžná cena:
8 490 Kč
Naše cena:
5 580 Kč
Rázový utahovák Makita TW0350 350Nm   …
3.
Běžná cena:
20 989 Kč
Naše cena:
14 500 Kč
Rázový utahovák Makita TW1000 1000Nm   …
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz PO - PÁ 8:00 - 17:00
Nákup na splátky splatky essox