AKTUÁLNĚ: Doručujeme beze změny. Zůstaňte v pohodě doma, zboží Vám doručíme spolehlivě a bezpečně.
Dočasná změna otevírací doby výdejního místa a zákaznického servisu PO - PÁ 8:00 - 16:00.
Aku zahradní pila ocaska Bosch KEO 10,8 LI 0600861900

Pilové listy

Pilové lišty můžete znát také pod pojmem pilové plátky, který se také často používá. Jedná se o náhradní plátky, které jsou určené na různé materiály. V naší nabídce naleznete typy, které jsou vhodné například na sádrokarton, cementovláknité desky nebo sklolamináty. Detailní popis a potřebné informace naleznete vždy u vybraných výrobků. Jelikož máme v nabídce několik typů, rozdělili jsme sortiment do podrobnějších kategorií, ve kterých naleznete vždy jen určitý druh. Vybírat můžete z plátů do kmitacích pil. Věříme, že si u nás vyberete z druhů, které jsou na dřevo, dřevo s kovem, kov, plech a na speciální použití.

Pilové plátky s dlouhou životností

Jelikož se jedná o příslušenství, které se časem opotřebuje, je důležité vybírat výrobky, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který se nadměrně neopotřebuje. Proto jsme do naší nabídky zahrnuli zboží, které je vyrobeno z BIM materiálu, který se řadí mezi odolné. Při výběru dbejte na to, abyste vybrali druh, který bude určený na materiál, který potřebujete oddělit nebo zpracovat. Pilové plátky jsou vhodné do různého nářadí. Proto pozorně dbejte na výběr.

Pilové plátky Bosch

Mezi prověřené a často žádané výrobce patří Bosch, proto jsme jej zařadili i do naší nabídky. Na výběr máte z různých délek a provedení. Každý z výrobků má jiné provedení zubů, například zvlněné, rozvedené nebo frézované. Díky těmto pomocníkům nebude už žádný problém snadno a rychle rozdělit například tenké až silné plechy, roury, dřevo a mnoho dalších materiálů, které budete potřebovat rozříznout. Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete, ať jste profesionál nebo občasný kutil. U nás zakoupíte pilové lišty za příjemné ceny.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
277 Kč
Naše cena:
138 Kč
Sada obsahuje: T244D pro řezání dřeva T144D pro řezání dřeva …
2.
Běžná cena:
396 Kč
Naše cena:
276 Kč
T 318 B HSS, vlnité, frézované Středně silné plechy (2,5-6 mm), roury +…
3.
Běžná cena:
2 879 Kč
Naše cena:
2 015 Kč
T 118 B HSS, vlnité, frézované Středně silné plechy, 2,5-6 mm …
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz PO - PÁ 8:00 - 17:00
Nákup na splátky splatky essox