Rozšířená záruka strojů

logo Makita 3 roky U značky Makita platí dvouletá záruka, kterou lze o rok prodloužit ZDE Podmínkou je registrace do 4 týdnů od zakoupení.
logo Bosch 3 roky Značka Bosch má také tří letou záruku, kterou je ale nutné prodloužit do 4 týdnů od zakoupení. Prodloužit ji můžete ZDE.
logo Dewalt 3 roky DeWalt jako předešlí konkurenti nabízí prodlouženou 3 letou zárukou se stejnou podmínkou. Registrujte své stroje ZDE.
logo Scheppach 2+2 roky Scheppach nabízí standardní záruku 2 roky, kterou lze prodloužit na 4. Nicméně je potřeba zboží zaslat v posledním měsíci záruky na servis. Více informací naleznete ZDE.
logo Güde 2 roky Společnost Güde nabízí základní 2 letou záruku. Doplňující informace o zárukách naleznete na stránkách ZDE.
logo Narex 3 roky Výrobce Narex nabízí nadstandardní 3 letou záruku zboží. Výrobek je nicméně potřeba registrovat do 30 dnů od zakoupení ZDE.
logo Milwaukee 3 roky Americké stroje Milwaukee poskytují 3 letou záruku na všechny výrobky po jejich registraci od 30 dnů po koupi. Registrovat je můžete ZDE.
logo Knipex 2 roky Na výrobky značky Knipex je nabízená standardní záruka 2 roky. Pro firmy pak platí záruka 6 měsíců.
logo Honda 5 let Honda nabízí možnost prodloužení záruky až na 5 let a to po registraci výrobku do 30 dnů od koupě. Stroj zaregistrujete ZDE. U sekaček je potřeba provést každý rok servis pro udržení 5 leté záruky.
logo Fiskars 2-25 let U značky Fiskars nalezneme výrobky, které mají záruku až 25 let. Podrobný seznam a jak záruku uplatnit naleznete ZDE.

 

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací