Aku zahradní pila ocaska Bosch KEO 10,8 LI 0600861900

Míchací metly

Přemýšlíte o změně barvy Vašeho bydlení? Pohybujete se v oblasti malířství a barvy jsou Vaším koníčkem? Pokud už jste si vybrali barvu, pak Vás čeká to nejdůležitější. Prvním krokem je očištění zdí od pavučin a prachu a dále rozmíchat barvu. K rozmíchání barvy Vám mohou pomoci míchací metly. Ty se stanou Vaší pravou rukou při rozmíchávání barev i laků. Než začnete s malováním a natíráním musí být barva vždy řádně promíchána. Aby bylo vše precizně připravené je zapotřebí si opatřit míchací metly.

Míchací metly a jejich výhody

Při malování vzniká vždy spousta nepořádku. Barva Vám může kamkoli ukápnout a hned je nepořádek navíc. Při rozmíchávání barvy se žádného nepořádku nemusíte bát. Zvláště pokud si pořídíte míchací metly z naší nabídky. Míchací metly na barvy a laky mají míchací účinek od shora dolů a díky tomu nehrozí žádné stříkání barvy do okolního prostředí. Na hutnější materiály jako jsou lepidla se hodí míchací metly pro vrtačky.

Míchací metly ve stavebnictví

Míchací metly můžete potkat i ve stavebnictví. Skvěle se tam hodí na míchaní hrubších materiálů. Míchací metly se stopkou využijete třeba na míchání omítky, betonu nebo malty. S takovými materiály se na stavbě můžete běžně potkat. Použití je velice jednoduché a díky míchacímu účinku od shora dolů nehrozí žádné stříkání materiálu okolo.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
391 Kč
Naše cena:
332 Kč
Hodí se na disperzní barvy, laky, barvy na stěnu, lepidla na…
2.
Běžná cena:
1 701 Kč
Naše cena:
1 446 Kč
Hodí se na hotovou omítku, beton, maltu, potěr Míchací…
3.
Běžná cena:
1 588 Kč
Naše cena:
1 349 Kč
Hodí se na hotovou omítku, beton, maltu, potěr Míchací…
Značka
Cena
-
Zobrazeno 13 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz PO - PÁ 8:00 - 17:00
Nákup na splátky splatky essox