Vážení zákazníci, z důvodu velkého počtu objednávek, může docházet ke zpoždění expedice.
Pracujeme na co nejrychlejším odbavení a omlouváme se za delší reakční dobu na e-mailové dotazy. Děkujeme za pochopení.
Aku zahradní pila ocaska Bosch KEO 10,8 LI 0600861900

Pneumatické nářadí

Pneumatické nářadí funguje na základě stlačeného vzduchu a velikou výhodou je velmi nízká hmotnost, tichý provoz a vysoký výkon. Další obrovskou výhodou pneumatického nářadí je delší životnost a výrazně nižší náklady na opravy oproti elektrickému nářadí. Díky těmto vlastnostem si toto nářadí zasloužilo velmi kladný vztah k zákazníkům, kteří vědí, že díky rychlospojkám lze pneumatické nářadí připojit k jakémukoliv kompresoru a využít jej můžete takřka kdekoliv a tak je v této současné době asi tím úplně nejvhodnějším vybavením pro moderní dílny. V našem sortimentu prvotřídního pneumatického nářadí můžete naleznout ofukovací pistole, pneuhustiče, pneumatické utahováky a spoustu dalšího.

Kvalitní pneumatické nářadí

Jak jistě víte, tak pneumatické nářadí funguje na principu stlačeného vzduchu a dále se vyznačuje také velice nízkou hmotností, tichým chodem a dále také vysokým výkonem. Tak proč si takové nářadí nepořídit, když má tolik super vlastností? Díky těmto vlastnostem si pneumatické nářadí vybudovalo spoustu popularity u zákazníků. Díky systému rychlospojek se pneumatické nářadí dá připojit ke každému kompresoru, takže se dá využít opravdu všude, kde je ho potřeba. Proto jsme pro Vás do naší nabídky zařadili různé sady pneumatického nářadí, ofukovací pistole, pistole na huštění pneumatik, spirálové hadice ke kompresoru nebo třeba vzduchové stříkací pistole.

Široká nabídka za přijatelné ceny!

Inspirujte se naší nabídkou, pokud sháníte vysoce kvalitní a praktické pneumatické nářadí! Vybírejte si jen z toho nejlepšího, čeká na Vás opravdu široký výběr kvalitního pneumatického nářadí, tak neváhejte ani okamžik a vybavte si i Vy svoji dílnu!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
912 Kč
Naše cena:
656 Kč
Jednoruční excentrická bruska, určená k jemnému broušení/leštění…
2.
Běžná cena:
1 234 Kč
Naše cena:
888 Kč
Pneumatický hřebíkovač, určený k připevňování lišt, prken, panelů,…
3.
Běžná cena:
2 540 Kč
Naše cena:
1 828 Kč
Robustní hřebíkovač, určený k připevňování dřevěných lišt/stropů…
Cena
-
Zobrazeno 257 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz PO - PÁ 8:00 - 17:00
Nákup na splátky splatky essox