Úhlová bruska Makita GA9020K 2200W 230mm

Vysavače

Máte rádi pořádek a uklizené prostředí? Proto byste se měli rozhodnout pro výběr vysavače z naší nabídky. Tyto vysavače jsou určené pro suché i mokré vysávání. Od teď už se nemusíte obávat sychravého počasí a spadaného listí. S kvalitním vysavačem bude úklid hračka. Vše bude uklizeno rychleji a s menší námahou. Vy se tak budete radost ze skvěle odvedené práce a hlavně ušetřeného času. Pokud si potrpíte na uklizené prostředí Vašeho domu stanou se vysavače Vaším nejlepším pomocníkem.

Aku vysavače za výhodné ceny

Lámete si hlavu jak vyčistit třeba interiér svého automobilu? Pak Vám jistě padnou do oka aku vysavače, které využijete kdekoliv a nemusíte tak utrácet za předražené čistírny. Vyzkoušejte jedinečné aku vysavače, se kterými vysajete cokoliv a hlavně kdekoliv. Nebude Vám při úklidu překážet kabel a Vy si nemusíte lámat hlavu s tím, že potřebujete připojení k síti. Vysavače jsou navíc lehké a dostanete se s nimi i na ta nejmenší místa.

Vysavače s vodním filtrem se slevou

Jak už bylo řečeno vysavače můžete využít na suché i mokré vysávání. Nabízíme také model s vodním filtrem, který se postará nejen o čisté podlahy, ale také o čistější odpadní vzduch. Nasátá špína je vedena vodním vírem, spolehlivě vyfiltrována ze vzduchu a chycena ve vodě. Výsledkem je nezvykle čistý odpadní vzduch.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
14 871 Kč
Naše cena:
9 920 Kč
 Vysavač na suché a mokré vysávání GAS 35 L SFC+ Professional  …
2.
Běžná cena:
5 191 Kč
Naše cena:
4 170 Kč
Vysavač Bosch GAS 20 L SFC Professional   Mnohostranný univerzální…
3.
Běžná cena:
18 259 Kč
Naše cena:
11 160 Kč
Vysavač na suché a mokré vysávání GAS 35 L AFC Professional   …
Zobrazeno 28 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz PO - PÁ 8:00 - 17:00
AKCEPTUJEME platebni_karty