Aku šroubovák Bosch GO Professional 06019H2101

Rádia

Pokud často pracujete často v dílně nebo na zahradě, jistě víte, že s hudbou jde všechno hned lépe, proto jsme pro Vás připravili do naší nabídky rádia, která Vám přináší značka Bosch. Jedná se opravdu o kvalitní rádia, která se pyšní kvalitním zvukem pro přehrávání rozhlasu v pásmech FM/AM nebo souborů MP3. Lze připojit externí přehrávače pomocí konektoru Aux-in. Některé modely jsou vyrobeny tak, aby se jim v provozu nic nestalo a mají tedy robustní hliníkovou konstrukci, která je velmi odolná proti pádu až z 9 m, proti vodě nebo prachu. Dokonce i po pádu je rádio stále funkční. Díky těmto vlastnostem můžete mít rádio naprosto kdekoliv a to i v těch nejextrémnějších podmínkách, které jsou třeba na stavbách nebo v dílnách. Zpříjemněte si svoji práci Vaší oblíbenou hudbou, která Vás vždy pozitivně naladí.

Rádia do dílny i na stavbu

V nabídce naleznete rádia hned několika druhů. Některé jsou menší a vhodné spíše do dílny, kde nepřijdou do styku s takovým nebezpečím. Pokud si budete chtít zpříjemnit práci hudbou na stavbě či staveništi máme v nabídce rádia přesně pro Vás. Taková rádia mají pevnou konstrukci odolnou proti pádu a vůbec proti všem nebezpečným prvkům jako je prach nebo voda.

Pravidelné slevy na příslušenství

I v kategorii rádia můžete narazit na pravidelné slevy. Užívat si svou oblíbenou hudbu budete moci z rádia za akční cenu. Využijte všech funkcí, které Vám rádio přináší a zpříjemněte si namáhavou práci v dílně nebo na stavbě.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
2 990 Kč
Naše cena:
2 890 Kč
Rádio pracovní Narex BT-02 Bluetooth FM rádio: FM 87,5–108 MHz,…
2.
Běžná cena:
2 290 Kč
Naše cena:
1 792 Kč
Reproduktor bluetooth DeWALT DCR006 kompaktní a odolný bezdrátový…
Značka
Zobrazeno 6 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz PO - PÁ 8:00 - 17:00
Nákup na splátky splatky essox